سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری بیرجند

دسته: اخبار
بازدید: 1021

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ، جلسه ای به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر در روز ولادت حضرت علی اکبر (ع ) در مسجد پارک توحید با حضور مدیرعامل سازمان ، کارشناسان و مسئولین و پرسنل سازمان پارکها و فضای سبز برگزار گردید .

در این جلسه مهندس انصاری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از بدنه کارگری به عنوان نیروهای خط مقدم سازمان یاد کرد و ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آنان در سال گذشته ، یاد آور شد عملکرد خوب سازمان در سال 95 که توسط مسئولین شهرداری و ادارات دیگر بیان شده است با تلاش تمام نیروها به وجود آمده و اینکه تفاوتی بین نیروهای ستادی و بدنه کارگری وجود ندارد ، آنچه ارزشمند است هدفی است که همه برای آن تلاش می کنیم .
وی در ادامه از نیروهایی که در بخش نگهداری پارکها و  فضای سبز مشغول هستند خواست در زمینه کاری خود توجه ویژه به مسئله آبیاری و جلوگیری از هدر رفت آب داشته باشند و با اشاره به برنامه ای که مسئولین به آنها میدهند به کار خود نظم بخشند . وی یاد آوری نمود ، مدیر عامل و معاونت فنی و اجرائی سازمان در هر زمان پذیرای شنیدن دغدغه های پرسنل  سازمان هستند .
مدیرعامل سازمان با بیان برخی تذکرات اداری به نیروها گفت : با رعایت مسائل اداری میتوان کارها را به نحو احسنت انجام داد .
وی در انتها نیز برای نیروهای خادم آرزوی سلامتی و تندرستی نمود و از پیشنهادات و انتقادات نیروها در جمعی صمیمانه استقبال کرد .