سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری بیرجند

در حاشیه مراسم روز درختکاری استاندار خراسان جنوبی از پروژه بزرگ پارک جنگلی ، باغ پرندگان و باغ گلها بازدید کرد.

شهردار ، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین شهرستان و استان

در این برنامه بازدید استاندار را همراهی می کردند.

همزمان با  15 اسفند ماه روز درختکاری به دعوت شهرداری بیرجند مراسم روز درختکاری با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مدیران شهرستان و استان در بوستان جنگلی بیرجند برگزار و تعدادی نهال در این بوستان کاشته شد.

بازدید شهردار بیرجند از پروژه های در دست اجرای سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری

در این برنامه بازدید که پنجشنبه پنجم دی ماه 98برگزار شد ریاست معاونت و کارشناسان سازمان شهردار را همراهی میکردند .
بازدید کنندگان از پروژه های پارک جنگلی، پارک خطی نشاط، نهالستان و میدان تمنای باران بازدید و برای تسریع در پیشرفت پروژه ها و کیفیت اجرای آن تبادل نظر کردند.
شهردار بیرجند در حاشیه این بازدید اظهار داشت: هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم، پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان ممکن افتتاح و به بهره برداری برسند .
مهندس محمد علی جاوید با تاکید بر رعایت کیفیت در اجرای پروژه ها یادآور شد: با افزایش كيفيت پروژه ها شاهد افزايش طول عمر مستحدثات و جلوگیری از دوباره کاری اتلاف سرمایه و منابع مالي خواهیم بود.
وی با بیان اینکه تداوم بازدیدها می تواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به شهروندان ارتقا بخشد، افزود: در اجرای پروژه های شهری، ایجاد هماهنگی بین واحدهای مختلف شهرداری برای به نتیجه رساندن پروژه ها ضروری می باشد.
شهردار بیرجند با تاکید بر ضرورت انطباق طراحی و اجرای پروژه های شهری با نیازمندی های زندگی شهروندی گفت : تحقق این مهم زمینه را برای ارائه بهترین نوع خدمت رسانی فراهم می کند.
جاوید در ادامه ابراز امیدواری کرد پروژه های در حال اجرا در زمان پیش بینی شده تکمیل و به بهره برداری برسد .

 

نمونه ای باکسهای گل اجرا شده برای نوروز 99

بیش از 45 هزار گلدان گل پاییزی در بیرجند کاشته شد

 

ریاست سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری بیرجند از کاشت بیش از 45 هزار گلدان گل پاییزی با شروع فصل پاییز در بیرجند خبر داد و گفت : همه ساله با شروع فصل پاییز و موعد کاشت گل های پاییزی ، اداره توسعه و نگهداری فضای سبز این سازمان به بمنظور ارتقای منظر شهری و نشاط شهروندان اقدام به کاشت گلهای پاییزی می نماید.
مهندس ابراهیم زاده گفت امسال 30 هزار گلدان داودی و 15 هزار گلدان کلم زینتی خریداری و در میادین ، بلوار ها و لچکی های سطح شهر کاشته شده است.